کمينه   
پورتال سازمانی - فهرست امکانات
دو نسخه حرفه ای ( Professional ) و جامع ( Enterprise ) نرم افزار، نسخ آزمایش شده و تأیید شده بستر مدیریت محتوای DotNetNuke می باشد. همانطور که می دانیم این نرم افزار یک سیستم مدیریت محتوا و بستر و چارچوب توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب است که بر پایه تکنولوژی Microsoft .NET توسعه داده شده است.نسخه های حرفه ای و جامع نرم افزار، کلیه امکانات نسخه عمومی ( Community ) را داراست و به انضمام آنها امکانات بیشتری برای زیرسیستم های حیاتی نرم افزار دیده شده است که کنترل بهتر و بیشتر محتوا و انعطاف بالاتر در سفارشی سازی و مانیتورینگ وب سایت را فراهم می کند.
کلیه نسخه ها این امکان را فراهم آورده اند که به راحتی و به سهولت بتوان ساختار ظاهری و امکانات و کاربری های وب سایت را با افزودن طیف وسیعی از ماژول های تجاری و غیر تجاری و نرم افزارها و پوسته های ارائه شده در بازار بین المللی نرم افزار (www.snowcovered.com) تغییر داد و سفارشی سازی نمود. تعدد این ابزارها به بیش از ده هزار می رسد.
 

سامانه مدیریت محتوای تحت وب
متداول ترین بستر مدیریت محتوای ( CMS ) تولید شده با تکنولوژی Microsoft .NET که بیشترین آمار به کارگیری را در دنیا داراست ( بیش از 700000 سایت در کل و بدون در نظر گرفتن استفاده در بستر اینترانت ). کاربران غیر حرفه ای به راحتی می توانند از طریق این ابزار اقدام به ثبت و ویرایش محتوا از طریق یک مرورگر ساده وب نمایند بدون اینکه نیاز به پشتیبانی فنی داشته باشند. در نسخه 6 نرم افزار با اضافه شدن واسط گرافیکی فوق العاده ، کاربران شما بسیار ساده تر و سریع تر می توانند محتوای سایت را تغییر و به روز رسانی نمایند.

کاتالوگ یکپارچه الحاقات
کاربران DotNetNuke می توانند کاربری و کارایی سایت خود را با افزودن نرم افزارهایی که اصطلاحاً ماژول و اسکین نامیده می شوند، افزایش دهند. بیش از ده هزار نرم افزار تجاری در فروشگاه این نرم افزار با نام Snowcovered و چند صد نرم افزار کد باز در Extensions Forge وجود دارد که می تواند در DotNetNuke نصب گردد. نرم افزار DotNetNuke دارای یک کاتالوگ یکپارچه است که از طریق آن می توان به راحتی کلیه این نرم افزار ها را جستجو، انتخاب و نصب نمود. در ضمن نرم افزارهایی که دارای نسخه های به روز شده هستند در این فهرست به صورت متمایز نمایش داده شده اند که مدیریت آنها ساده تر باشد.
ویرایشگر محتوایی Telerik
پیشتر ویرایشگر قدرتمند Telerik که امکانات بسیار زیادی مشابه نرم افزار Microsoft Word نظیر بررسی املای لغات، الگوهای HTML ، تغییر اندازه و تراکم تصاویر و بسیاری دیگر را فراهم می کرد به صورت یک بسته الحاقی در نسخ قبلی نصب می شد. اما نسخه های جامع و حرفه ای نرم افزار با ساختار و مدل ایمن طراحی شده، این ویرایشگر را به صورت ثابت دارا می باشند.
مدیریت محتوای محلی
شما با این امکان می توانید صفحات وب خود را به یک زبان اصلی ایجاد نموده و سپس با به کار گیری این ویژگی همان محتوا را در زبان های دیگر ( که در سایت شما استفاده شده است ) همسان سازی نمائید. ( با تغییر زبان صفحه نمایش داده شده، همان محتوا به زبان انتخاب شده نمایش داده می شود)
پشتیبانی از تکنولوژی Microsoft Azure
این نسخه ها با تکنولوژی میزبانی ابری Azure که توسط کمپانی Microsoft توسعه داده شده است کاملاً انطباق دارند.
موتور پیشرفته چرخه تأیید محتوا
چرخه تأیید محتوا این ضمانت را فراهم می کند که محتوایی که توسط کاربری به روز می شود بدون اخذ تأییدات لازم منتشر نمی شود. چرخه تأییدات محتوایی با یک ساختار سلسله مراتبی از بالا به پایین یعنی از سطح سایت تا صفحه و ماژول قابل تنظیم می باشد.یک موتور قوانین سازمانی ( Business Rules Engine ) تعداد نامحدود وضعیت محتوا و کارتابل کاربران تأییدکننده را فراهم می سازد.
مجوزهای مستقل و تفکیکی
مجوزها و حقوق کاربری توسعه یافته که امکان اعطای سطوح دسترسی و امنیتی را برای صفحات، ماژول ها و پوشه ها به صورت گسترده و مجزا فراهم می کند و این اجازه را به شما می دهد که بتوانید کاملاً تعیین کنید که چه کاربر یا کاربران خاصی چه محتوایی را در چه ماژولی روی کدام صفحه چگونه ویرایش نماید.
مدیریت اسناد
راه حلی جامع و کامل جهت مدیریت اسناد که به سازمان شما اجازه می دهد به صورت آنلاین مستندات را ذخیره، کنترل و مشاهده نمایید.
رابط نرم افزار Microsoft SharePoint
این رابط امکان انتشار سریع و ایمن اسنادی که در نرم افزار SharePoint ذخیره شده است را در وب سایت های عمومی، اکسترانت ها و اینترانت ها فراهم می کند. در واقع با این ویژگی شما با ساختاری ایمن اسناد خود را در کتابخانه های درون نرم افزار  SharePoint مدیریت نموده و آخرین نسخه آنها را در بستر منعطف و مقرون به صرفه DotNetNuke منتشر می کنید. موضوع ارائه آخرین نسخه مستندات، قوانین نظارتی تعیین شده در سازمان و حفظ تجارب موفق تجاری را ضمانت می کند.
استقرار موقت محتوایی
مدیران محتوایی و کارشناسان نرم افزار کلیه تغییرات مد نظر شما را در یک نسخه موقت اعمال و شما پس از بازبینی تغییرات، آزمایش و تأیید تغییرات اعمال شده، می توانید سایت را به عنوان محصول نهایی منتشر کنید.
بستر تجارت الکترونیک
این موتور تعبیه شده به سازمان این امکان را می دهد که با معرفی محصولات و خدمات خود به صورت دیجیتال بتواند به سرعت تجارت الکترونیک را در سایت خود راه اندازی نماید. این فروشگاه آنلاین درگاه های پرداخت PayPal و Authorize.Net را پشتیبانی می کند. ساختار مستحکم مدیریت سفارشات، انعطاف در نحوه نمایش محصولات و تنظیمات سبد خرید از جمله امکانات این زیر سیستم است. در ضمن مدیریت محصولات، مدیریت تخفیفات و سایر امکانات