پورتال سازمانی ، پرتال سازمانی پورتال سازمانی ، پرتال سازمانی
 

 بستر و چارچوبی برای تجمیع و یکپارچه سازی اطلاعات، افراد و فرآیندها در محدوده یک سازمان یا شرکت. این نرم افزار با مهیا کردن ساز و کاری امن به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از یک درگاه ورودی ثابت ( استفاده از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصر به فرد) به مجموعه اطلاعات، سرویس های مورد نظر و ابزارهای سفارشی سازی دسترسی پیدا کنند. نکته حائز اهمیت در این نرم افزارها ساختار ماژولار و توسعه پذیر آنهاست که قابلیت افزودن پورتلت یا ماژول را به نرم افزار مهیا کرده و هر مجموعه متناسب با نیاز خود می تواند از ترکیب ماژول های خاص استفاده کند.

 

 معرفی جامع محصول

 

 


  پرتال سازمانی ، پورتال سازمانی ، پرتال سازمانی ، پورتال سازمانی ، پرتال سازمانی ، پورتال سازمانی ،

 

    
     

 با توجه به رقابت موجود در ميان سازمان هاي مختلف، بهبود بخشيدن به فرآيندهاي هر سازمان از اصول بسيار مهم در کار است و اين امر براي فراهم کردن خدمات مورد نياز با کيفيتي بسيار مطلوب و به منظور جذب مشتريان بيشتر صورت مي گيرد.
سامانه مدیریت فرآیند سازمانی با هدف مديريت فرآيندهاي موجود در يک روال کاري، طراحي و پياده سازي شده است. اين نرم افزار قابليت ثبت تمام جريانات کاري موجود در يک سازمان بزرگ را داشته و علاوه بر اين محيط ظاهري آن به گونه اي طراحي طراحي شده است که کاربر به راحتي مي تواند با محيط آن ارتباط برقرار کند و در صورتي که بسيار مبتدي هم باشد با صرف مدت زمان بسيار کمي قادر خواهد بود که با نرم افزار کار کرده و از امکانات موجود در آن بهره ببرد.

    ادامه مطلب

 

 
کلیه حقوق سایت برای شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد محفوظ می باشد
);