شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد به دلیل دارا بودن تخصص و تجربه در حوزه اجرای پروژه های مبتنی بر بستر برنامه نویسی DotNetNuke و همینطور ارتباط با جامعه بزرگ کاربران این نرم افزار از طریق وب سایت www.irandnn.ir و مباحثات مبسوطی که در این سایت و در بخش انجمن صورت گرفته تصمیم به برگزاری دوره های آموزشی این نرم افزار بر اساس سرفصل های مجموعه Engage که خود متولی آموزش نرم افزار می باشد، گرفته است. در این مسیر، مؤسسه آموزشی کهکشان نور به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی دوره های Microsoft در ایران و همینطور دارا بودن اولین ساختمان هوشمند آموزشی، طی توافق صورت گرفته میزبانی این دوره ها را بر عهده گرفته است.

 امتیازات دوره های آموزشی DNN :

شاید یکی از مهمترین دغدغه های دانش آموختگان رشته های مرتبط با IT ورود به بازار کار و تجارت است به طوری که هم موقعیت کاری مناسب با تخصص خود را بدست آورند و هم در کنار درآمدزایی ایده آل ، راه رشد و ارتقای موقعیت و تجربه را ایجاد کنند.

در حوزه برنامه نویسی .NET امروز شرایطی دست داده است که هم بی بدیل است و هم حوزه وسیع و بکری را فراهم آورده که متخصصین این امر را مجذوب خود کرده و کارشناسان زیادی را در اقصی نقاط دنیا به سمت خود کشانده . این موقعیت ، تولید Framework جامعی است به نام Dotnetnuke .

به دلیل کد باز نرم افزار ( Open Source ) توسعه آن در زمینه های هسته مرکزی ، ماژول ها و پوسته برای همه میسر بوده و هر متخصصی بسته به نیاز یا سفارش ، آن را متناسب با نظر خود توسعه می دهد. مهمترین مزیت این پلت فرم نزدیکی آن به بازار تجارت است چراکه حول این محور بازارهای بزرگی از فروش ماژول و پوسته ، خدمات توسعه و پشتیبانی ، طراحی انواع پرتال و وب سایت با کاربری های متفاوت و ... در داخل و خارج از کشور وجود دارد.

مهمترین فاکتوری که ورود به این حوزه را توجیه می کند اقبالی است که در یکی دو سال اخیر نسبت به این نرم افزار در ایران شکل گرفته و سازمان ها ، مؤسسات و شرکت های بزرگی آن را به عنوان بستر اتوماسیون اداری خود انتخاب و به کار گرفته اند. به علاوه ایرانیان بسیاری در این حوزه محصولات خود را در بازار جهانی عرضه و به فروش می رسانند که خود مبین وسعت این بازار می باشد.

امتیازات دوره های آموزشی IRANDNN :

1-   گروه irandnn به عنوان اولین و تنها مرجع فارسی این نرم افزار در ایران فعالیت می کند و سابقه طولانی در اجرای پروژه های مبتنی بر DNN دارد.

2-   تجربه عملیاتی اجرا و توسعه این پلت فرم در سازمان ها و شرکت های بزرگ و معتبر داخلی ، ساختار آموزشی این مجموعه را به سمت آموزش کاربردی سوق داده و رویکرد تجاری به دوره ها بخشیده است.

3-   مدرسین دوره ها خود از کارشناسان و مجریان نرم افزار و جزء گروه مدیران irandnn  هستند.

4-   حجم کم کلاسها از نظر تعداد دانش پذیر کیفیت آموزشی را در سطح قابل قبول تضمین می کند.

5-   ارائه دوره ها در مراحل مبتدی تا پیشرفته متناسب با سطح اطلاعات دانش پذیر ، باعث همگون شدن طیف کلاس می شود.

6-   ارائه سطوح دسترسی به بخش انجمن آموزشی وب سایت irandnn.ir جهت تکمیل آموزش و رفع مشکلات آموزشی دانش پذیران.

7-   اعطای عضویت ویژه وب سایت irandnn جهت بهره گیری از مجموعه سرویس های ارائه شده در آن.

1-   اصول و مفاهیم DNN ( Dotnetnuke Essentials )

این دوره شامل معرفی فریم ورک Dotnetnuke و مروری بر اصول مدیریت ، توسعه و طراحی در آن می باشد . این دوره پیش نیاز دانش پذیرانی است که می خواهند در دوره های توسعه ماژول ، طراحی پوسته و همینطور مدیریت پرتال شرکت کنند.

 2-   اصول و مفاهیم پوسته در DNN ( Skinning Essentials )

این دوره شامل مروری بر ساختار پوسته ، اجرا و به کار گیری پوسته ها ، مدیریت پوسته در DNN و مفاهیمی نظیر پکیج پوسته  ( Skin Package ) و کانتینر ( Container ) در DNN می باشد. این دوره ویژه مدیران پرتالی است که نیاز به مدیریت پوسته ها در سطح بالاتر دارند و دانش پذیرانی که در دوره طراحی پوسته شرکت می کنند .

 3-   طراحی پوسته در DNN ( Dotnetnuke Skinning ) :

در این دوره نحوه طراحی پوسته ، عناصر و ابزارهای تولید پوسته و نحوه تدوین پکیج پوسته در DNN ارائه می گردد. در این دوره ، فعالیت های اجرایی از تبدیل طرح گرافیکی وب سایت به پوسته و چگونگی تولید انواع پوسته های تجاری ، پکیج ها و پوسته های خاص به صورت کاملاً عملیاتی از ویژگی های دوره محسوب می شود.

 4-   توسعه ماژول ( DNN Module Development ) :

این دوره شامل مرور عناصر اصلی و مؤثر در تولید ماژول و نحوه پکیج کردن آن با لحاظ اصول برنامه نویسی و توسعه نرم افزار می باشد . متدولوژی های  DNN data access و آموزش ساختار یکپارچه سازی ماژول با کاربری های کلیدی DNN از طریق استفاده از امکانات هسته DNN از مهمترین مباحث مطرح در این دوره می باشد.

 5-   مدیریت پرتال ( Portal Administration )

این دوره یک نگاه دقیق و موشکافانه به ابزارهای مختلف مدیریتی موجود در DNN داشته که مختص مدیران ارشد پرتال     ( Webmasters ) می باشد. کلیه امکانات موجود در بخش های مدیریتی ADMIN و HOST معرفی شده و ماژول های هسته پرتال مورد بررسی قرار می گیرد. به علاوه تجربه های موفق مدیریت پرتال در این دوره ارائه و ارزیابی می گردد.

 نمودار دوره های عمومی و تخصصی پرتال DotNetNuke :

 


 

 
کلیه حقوق سایت برای شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد محفوظ می باشد
);